Команда і подяки
Тут хотілося б розповісти про нас, авторський колектив, та подякувати усім, хто, в той чи інший спосіб, допомагали нам в роботі.
Авторський колектив
Андрій Бєляєв
“Підбив” нас усіх на участь саме в цьому конкурсі.
Насамперед, працював над об’ємно-просторовим вирішенням проекту. З застосуванням фотограмметрії відтворив у 3D більшість існуючих будівель комплексу.
Запропонував по-максимуму зберегти, не видозмінювати їх об’єми та фасади, зокрема, повністю сховати 3-й поверх.
Займався макетуванням та версткою матеріалів конкурсної пропозиції, написанням та редагуванням текстів.
Дмитро Смалюк
Ретельно вивчив досвід проектування реабілітаційних центрів, насамперед - у США. Врешті, переконав нас, що для формування якісної функціональної програми закладу варто вийти за рамки конкурсного завдання. Програмні і розпланувальні рішення та оформлення креслень та схем, що їх ілюструють, - справа його рук.
Дмитро взяв на себе організацію рельєфу. Відтворив існуючий ландшафт у 3D та подбав про те, щоб з мінімальними втручаннями він став справді безбар’єрним і інклюзивним. Також, завдяки Дмитрові на всіх кресленнях проекту можна розпізнати: що існуюче, автентичне, що - нове, що підлягає демонтажу.
Катя Полевʼяненко
Зробила ґрунтовне UX дослідження передових підходів у реабілітації, специфіки основних груп користувачів та потреб.
Стежила, щоб користувачі: пацієнти, персонал, відвідувачі залишалися на найпершому місці при прийнятті усіх проектних рішень. Дбала, щоб усі варіанти критично оцінювалися з якнайбільшої кількості можливих точок зору.
Катя зробила для нашої пропозиції цей сайт і, на загал, працювала над тим, щоб проект був представлений простою, зрозумілою не лише фахівцям “мовою”.
Остап Готь
Є автором візуалізацій проекту.
Попри дуже стислі часові рамки та постійні вимкнення електромережі, Остап зумів передати своїми зображеннями настрій та основні ідеї проектного рішення.
Оксана Келеман
Допомогла максимально достовірно відтворити історичну віллу.
Лея
Лея
Кицьки
Подбали про те, щоб ми не забували радіти життю і їх присутності в ньому.
Подяки
Колективу Проектної Майстерні Бєляєвих за те, що ми мали змогу стільки часу приділити роботі над конкурсом. Тепер наша черга робити поточну роботу… ;)
Юрі Томищу, нашому незмінному найкращому ГАПові. Не лише за можливість взяти участь у конкурсі, але й за цінні критику та поради!
Тарасові Бєляєву, Володі Палію та Остапові Іваніву за погляд зі сторони, за критику, поради та підтримку.
Андрію Сікачовському та Володимирові Ковалю за консультації щодо термінів проектування та будівництва, кошторису, вартості проектних робіт.
“Світу Кави”, “Альтернативній каві” та кільком іншим львівським закладам за можливість годинами живити ноутбуки від їх генераторів, користуватися інтернетом та насолоджуватися кавою і смаколиками.
Усім причетним до підтримки та відновлення енергосистеми міста та країни за “світло”!
Управлінню архітектури та урбаністики ЛМР, організаторам та журі конкурсу за їх роботу, за нагоду працювати над таким цікавим і суспільно важливим завданням.
Рідним та близьким за підтримку.
ЗСУ за те, що ми є!